FİRMA PROFİLİ

Firmamız 2006 yılında Trabzon’da kuruldu. Kurulduğu günden bugüne, yurt içinde olduğu kadar, yurt dışında önemli projeleri tamamlamak, gayretlerini, müşteri memnuniyeti üzerine odaklanmış olan Üçgen Alüminyum, piyasa şartlarına uygun, kaliteli ürün ve fiyat hizmeti vermeyi kendisine ilke edinmiş bir şirket olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Teknolojik gelişme ve yeniliklerin takip ederek, modern, sıra dışı tasarımları eksiksiz ve kusursuz bir şekilde müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

MİSYON

Üstlendiği görevleri kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme özelliğini korumak, müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine gerekli çözümleri üretmek. Ülke ekonomisine katkıda bulunmak, istihdam yaratmak, müşterileri tarafından aranan bir şirket olmak, kaliteli ve ekonomik hizmetleri sunmak, sürekliliği devam ettirmektir.

VİZYON

Müşterilerimiz için ; arandığında hemen ulaşılmak, müşteri memnuniyetini birinci sırada tutmak, güleryüzlü olmak, yeniliklere açık olmak, çevreyi korumak, iş güvenliği kural ve kaidelerinden ödün vermemek, dürüst olmak, işbirlikleri ve ortaklıları kalıcı hale getirmektir.